FTTH OTDR Håndholdte Mini-Optisk Power Meter +Stabil lyskilde + VFL Multifunktions kan Teste Aktive Fiber OTDR

kr2 310.92
På lager
Hurtig levering
Butik:
  • Stik Type: SC/APC
  • Oprindelse: KN(Oprindelse)
  • Fiber Type: Single Mode
  • Certificering: CE
  • Item Længde: 1m
  • Størrelse: 20cm
  • Mærke: Joinwit

BEMÆRK:

1.Køber er ansvarlig for told og lokale import, skatter og afgifter osv.Prisen her ikke

omfatter destination gebyr i købers side.

2.Vigtigt!!!Kære Brasilien kunde, kan du forlade din CPF eller CNPJ nummer, efter at have placere den

for

3.For nogle sepcial lande, som Brasilien, Mexico, E-pakke og Kina Post leveringstiden kan

være omkring 20-90 dage

FTTH S310N OTDR Håndholdte mini med Optisk power meter +Rød lyskilde + stabil lyskilde + Multifunktions Fiber Finde faul funktion

· Let, bærbare, økonomisk · Én vigtigste operation, som kan aflæses test data · Integreret med visuelle defekter sted system, er det let at finde placeringen af døde zone fejl · Brug gummi skruenøgle, god anti-støv, vandtæt og anti-shake kapacitet, der er egnet til felt vedligeholdelse · Brug en høj kapacitet batteri, lang arbejdstid, anvendelig til lang sigt arbejde i marken · Velegnet til konstruktion og vedligeholdelse, manglende placering af FTTx og få adgang til netværket

Vi arbejder 6 Dage om ugen i 7:00 - 23:00 fra mandag - søndag Beijing Tid.

Tak for din forretning!

 

Relaterede varer

Joinwit JW3213N PON Optisk Power Meter tester FTTx PON Fiber Optisk Power Meter farve skærm
kr1 051.53
1pair Oprindelige ILSINTECH EI-24 elektrode for KF4 KF4A fiber fusion splicer svejseelektroder fremstillet i Korea Gratis fragt
kr299.56
Gratis forsendelse NYE Elektroder til ILSINTECH EI-21 SWIFT-S3 SWIFT-S5 Fusion Splicer Elektroder
kr103.93
50STK/masse LC/UPC fiber pigtail Simplex 9/125 Single Mode G657A1 G652D Fiberoptiske Pigtail
kr195.63
KELUSHI 30MW Metal, Fiber Optic Visuelle Fejl Locator Rød Laser Kabel Tester Test Værktøj med LC/SC/ST/FC Adapter for CATV
kr124.11
IDEEL 45-162 Fiberoptiske Stripper Tværgående Stråle Rør Åben og Skrælle Kniv Løs Beklædning
kr220.09