Gratis forsendelse AB8J FTTH Optisk Fiber sæt FC-6S Høj Præcision +2 unbrakonøgle +taske +CFS-3 + Pro'sKit CPFB01 Cleaver værktøj

kr140.61
På lager
Hurtig levering
Butik:
  • Mærke: DHUAKERO
  • Model-Nummer: FC-6S

BEMÆRK

1 x Fiber Cleaver FC-6S

2 x unbrakonøgle

1 x Black Taske

1 X manual bog

1 X CFS-3

1 X Pro'skit CP-FB01

Giver ca 36,000 kløver

Kompakt& let vægt

Høj Præcision Kløver

250um Belagt eller 900um Buffer fiber

Singlemode eller Multimode Brug

12 Position Drejelig og Replikerbar Blade

Model FC-6S Gældende fibre eller Singlemode, Multimode Bruge Fiber Diameter 125um Belægning Diameter 250um ~ 900um Kløver Længde 9 - 16mm (Enkelt Fiber - 0,25 mm Belægning)

10 - 16 mm (en Enkelt Fiber - 0,9 mm Belægning) Klingens Levetid 36,000 spalter (3.000 pr blade position) Cleaver Dimensioner

63 x 65 x 63mm

 

Relaterede varer

16 centrale fiberoptiske opsigelse max fuldt installeret LC pigtail&adapter SPCC 8 porte, patch panel ftth distribution ELINK
kr145.50
10STK FC6S Optisk Fiber Optic Cleaver Kniv For Sumitomo FC6S Cleaver Cutter 12 Ansigter Skære positioner Gratis fragt
kr195.63
Alcatel Lucent Bell jeg-010G GPON ONU ONT FTTH SFU Router Mode FTTH FTTO med 1GE ethernet-port engelsk Version
kr94.76
YOUYSI SC-Singlemode SC Duplex Adapter Stik til SC til SC/PC Fiberoptiske Kobling Flange Fælles
kr78.86
1 mw/10 mw Pen Type Plast, Fiber Optisk Kabel Tester Meter Visuelle Fejl Locator Checker Rød Laser Lys VFL For CATV 5 KM 10 km
kr70.24
SC/APC OTDR test udvidelse max OTDR Test forlængerledning OTDR Zone Eliminator OTDR Start Kabel, single mode (9/125) 500 M 1 KM 2 KM
kr871.06
Tracker Diagnosticere Tone Finder Telefon Ledning Kabel Tester Toner Tracer inder Detektor Networking Værktøjer
kr88.65