1Gb LC SFP-Modulet enkelt fiber Optiske Transceiver Gigabit Fiber sfp-skifte modul 3-80km Kompatibel med Mikrotik/Cisco switch

kr185.24
På lager
Hurtig levering
Butik:
  • Oprindelse: KN(Oprindelse)
  • Fiber Type: Single Mode
  • Model-Nummer: SFP-GE-LX-SM1310
  • Mærke: SURPATEK
  • Certificering: PSE
  • Stik Type: LC/UPC

Produkt navn:

SFP-GE-LX-SM1310

Mærke: Surpatek,accepterer OEM&ODM

Sted oprindelsesland: China

Stik type: Simplex LC-Stik

Transmission distance:3 KM/20 KM/40KM/60KM/80KM/100KM/120KM/160 KM

Data rate: 1.25 Gb/s

Arbejder spænding: 3,3 V

Bølge længde: 1310/1490nm/1550nm

DDM/DOM: JA

Driftstemperatur: Standard 0°C~ + 70°C ; Industrielle: -40°C ~ + 85°C

Optisk effekt: -9 ~ -5dBm

Modtager følsomhed: & lt;- 17dBm

Tilladte udtømning værdi: 8dBm

Transmission medier: Multi-mode fiber patch kabel

Garanti: 2 år

Kompatibel med: næsten alle mærker

FAQ

Q1. Hvad er din virksomheds produkt?

A: Vores vigtigste produkt intervaller Fusion Splicer,SFP+ Moduler,GEPON OLT, GEPON XPON ONU, og fiberoptiske tilbehør,som hurtigt stik,adaptere,splittere,drop kabel,plaster snor...med god kvalitet og factory direkte pris.

Q2.Hvad er jeres betalingsbetingelser?

A: T/T 30% som depositum, og 70% før levering.Vi viser dig den tilberedte billeder af produkter og pakker, før du betaler balance.

Q3. Kan vi få gratis prøver?

A:selvfølgelig, kan du finde vores salgschef for at få din gratis prøve.

Q4. Kan jeg tilpasset de produkter?

A: nogle produkter er tilpasset, en specifikation vil blive accepteret.Vær venlig at fortælle vores din anmodning.

Q5. Hvad er jeres handelsbetingelser?

A: Vi tilbyder EXW,FOB,CIF og HOLD eller som din anmodning.

Q6. Hvor lang garanti?

Vi tilbyder vores kunder med 1 års garanti service, og vores virksomhed for mere end 1 år vil give 2 års garanti, service.

Q7. Kan jeg få en prøve først?

A: selvfølgelig kan du få en prøve først, skal jeg sørge for, at du vil omarrangere, og være tilfreds med vores varer af høj kvalitet.

Q8. Hvad er jeres leveringstid omkring produktion?

A: Generelt vil det tage 3 til 5 dage efter modtagelse af din indbetaling.De specifikke leveringstiden afhænger af de varer og mængden af din ordre.Store mængder, vil levering hurtigere.

Q9. Hvordan kan jeg kontakte dig?

A: Send din Forespørgsel Oplysninger i den Nedenfor, Klik på "Send" Nu........tøv ikke.

 

Relaterede varer

CATV FTTH Modtager AGC Micro SC APC Duplex Stik med 2 output port WDM for FTTH PON OR20 CATV Fiber Optiske Modtager
kr97.82
Optiske Fibre Stripper Langsgående Åbning Kniv og Skede Kabel Slitter SI-01 til FTTH kabelsaks
kr108.82
16 centrale fiberoptiske opsigelse max fuldt installeret LC pigtail&adapter SPCC 8 porte, patch panel ftth distribution ELINK
kr145.50
5pcs/masse 3M Fiberoptiske Patch kabel OM3 10G SC 50/125-LC Multimode Duplex 2mm
kr91.70
5pcs/masse forbindelseskabel Duplex Multimode LC Til LC-Fiber-Optiske Optiske Patch kabel
kr158.95
Fiber SC /LC/FC/ST/ APC/UPC Simplex Single-Mode Fiber Patch Cable SC jumper fiber patch kabel NY fibra optica tilpasse
kr794.76
Gratis forsendelse NYE Elektroder til ILSINTECH EI-21 SWIFT-S3 SWIFT-S5 Fusion Splicer Elektroder
kr103.93